Warsztat VR MissionOne dla top-managementu Samsung

Samsung Electronics Polska Sp. z o.o to światowy lider w dostarczaniu nowoczesnych technologii cyfrowych wspierających biznes.

Bardzo dziękujemy Samsung Electronics Polska za zaufanie w projekcie wykorzystania symulacji VR MissionOne, którą poprowadziło dwóch doświadczonych trenerów 4RESULTS – Markus Baltzer (ex-prezes Bayer Central Europe) i Maciej Trybulec (ex-prezes Sanofi Pasteur Polska).

VR MissionOne to unikatowe doświadczenie rozwoju liderów oraz zespołów, które dzięki technologii VR, zanurzone są w realia misji na okręcie podwodnym oraz w śmigłowcu. Podczas symulacji rola każdego członka załogi jest kluczowa dla powodzenia misji. Tylko zespoły z wypracowanymi nawykami współpracy, współodpowiedzialności i zaufania są w stanie zrealizować cele nie wywołując konfliktu zbrojnego.

Szczególnie dziękujemy za zaufanie Rafałowi Tyburcy z Samsung za świetną współpracę przy projekcie. Niebawem kolejne kroki w procesie budowania roli lidera w Kulturze Odpowiedzialności. Nie możemy się doczekać, po tak fantastycznym doświadczeniu, kolejnych etapów współpracy!

Załogo Samsung Polska: trzymamy za Was kciuki!

 

 

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ