Andrzej Bartczak

Kategoria

Klient w centrum uwagi

Pomagam w rozpoznaniu potrzeb oraz zrozumieniu zachowań klientów. Wiem, jak odzyskać podejście stawiające klienta w centrum uwagi. Wykorzystuję wiedzę o klientach i trendach rynkowych do podnoszenia zyskowności firm.

Z pasją buduję doskonałość operacyjną u klientów

Kieruję zespołem konsultantów 4Results specjalizujących się w optymalizacji i doskonaleniu działalności biznesowej klientów. Kaizen -> Everybody, Everyday, Everywhere.

Andrzej Bartczak

KONSULTANT

Jako konsultant pomagam klientom w zwiększaniu efektywności procesów w organizacjach.

Swoje doświadczenie budowałem pracując w firmach polskich i międzynarodowych w obszarach engineeringu, facility management, produkcji i ciągłego doskonalenia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań optymalizacyjnych. Z sukcesami realizowałem projekty optymalizacyjne w firmach z różnych branż skutkujące wielomilionowymi oszczędnościami.

Pracując z klientami rozpoczynam od pomocy w zidentyfikowaniu potrzeb, problemów i ich przyczyn źródłowych a następnie w doborze i wdrożeniu odpowiednich narzędzi do realizacji założonych celów.

Mam wykształcenie wyższe techniczne. Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej na wydziale Fizyka Techniczna oraz studiów podyplomowych Psychologia Społeczna.